«استراماچونی» سوال «استقلالیِ» نشریه ایتالیایی را دور زد

 

در مصاحبه استراماچونی که به شکل پرسش و پاسخ انجام شده، آمده است:

جو پیرامون اینتر در دیدار امشب در پراگ چطور خواهد بود؟

به رغم هوای سرد، جو بازی بسیار داغ خواهد بود و ادن آرنا ورزشگاهی است که خود را به خوبی وقف چنین نبردهای سطح بالایی می‌کند.

اینتر در بازی رفت مقهور قوای فیزیکی اسلاویا شد، آیا این بار هم چنین خطری آنان را تهدید می‌کند؟

در طول سه سال گذشته، اسلاویا تیمی محکم و بی‌چون و چرایی را ساخته و در سطح اروپا نیز در حال پیشرفت است و آنان این موضوع را زمانی که سال گذشته در یک چهارم نهایی لیگ اروپا، حذف شدند، ثابت کردند؛ کونته با توجه به بازی رفت ارزش تیمش را می‌داند اما نگاه عاری از پیش‌داوری آنها در سن‌سیرو همه را غافلگیر کرد.

به نظر شما لیگ ایتالیا نسبت به سایر لیگ‌های اروپایی کمتر فیزیکی است؟

فوتبال چک به شدت فیزیکی و رقابتی است و تیم‌ها به ویژه اسلاویا، به هیچ عنوان از نبردهای تن به تن هراسی ندارند و این موضوع کار را برای تیم‌هایی که دریبل‌زنی می‌کنند، مشکل می‌کند.

چرا لوکاکو در لیگ قهرمانان مثل سری‌آ بازی نمی‌کند؟

این حقیقت که او اینجا ندرخشیده، مشکلی ندارد؛ کیفیت او را نمی‌توان زیر سوال برد؛ لوکاکو در اروپا نیز تعیین‌کننده خواهد بود و در مورد این موضوع متقاعد شده‌ام.

اینتر هم در دیدارهای قبلی مقابل بارسلونا و دورتموند، نیمه نخست فوق‌العاده‌ای داشت اما سپس فرور ریخت؛ چگونه این اتفاق را توضیح می‌دهید؟

البته اینکه همیشه ۱۱ بازیکن مشخص را ۹۰ دقیقه بازی دادن به ویژه در تورنمنتی با ضرب آهنگ رقابت‌های لیگ قهرمانان، بی‌تاثیر نیست اما اطمینان دارم اگر اینتر همان اینتر نیمه دوم دیدار رفت باشد، بازی و زمین را در اختیار خواهد گرفت.

اینتر برای بردن پراگ به چه چیزی نیاز دارد؟

اسلاویا هم روی توپ‌های هوایی و هم در مواقع حمله ۵ یا ۶ نفره بسیار خطرناک است و اینتر باید روی این ۲ نقطه قوت آنان تمرکز کند.

چه کسی می تواند برنده بازی باشد؟

اینتر می‌تواند جنگ میانه زمین را ببرد اما برای کسب سه امتیاز تمام مجموعه تیم باید بهترینِ خود باشند.

ما می‌دانیم که بعد از آخرین نشست خبری و با وجود بازگشت فوق‌العاده و جایزه‌ای که به عنوان بهترین سرمربی ماه دریافت کردید و همچنین ۸ پیروزی متوالی با استقلال، مثل مجموعه تیم، شما هم سکوت می‌کنید. آیا از این شرایط سخت به سلامت خارج می‌شوید؟

نمی‌توانم و نمی‌خواهم در مورد استقلال حرف بزنم؛ همانطور که در نشست گفتم، در شرایط فعلی، ادامه دادن سخت است اما معتقدم خیلی زود چیزهای زیادی در مورد آینده خودمان خواهیم فهمید.

 

 ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code