بازدید عضو هیات عامل بانک ملی ایران از واحدهای تولیدی و صنعتی استان گلستان

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانك ملی ایران، حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب با همراهی عبداله باقریان لمراسکی رئیس اداره امور شعب استان گلستان،معاون و کارشناسان این اداره امور شعب از چند مرکز صنعتی در این استان بازدیـد کردند.
مونسان در این بازدید از نزدیک با روند کار شرکت های “گلستان عصاره” تولید کننده رُب گوجه فرنگی با نام تجاری”رُب دلند”، شرکت “دلند الکتریک” از زیرمجموعه “گروه صنعتی دلند” و شرکت تولیدی “پویا کیسه” وابسته به “گروه صنعتی پویا” آشنا شد.
عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران در این بازدید تاکید کرد:حمایت از بخش تولید از سر فصل های مهم اهداف بانک است.
وی افزود:برای عبور از شرایط ظالمانه تحریم های غرب علیه کشور،بانک ملی ایران همه توان خود را برای حمایت از تولیدکنندگان به کار گرفته است.
مونسان همچنین در نشست هم اندیشی و جلسه بررسی عملکرد اداره امور شعب گلستان، اظهار کرد:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر “جهش تولید” باید همه افراد در هر بخش و جایگاهی که قرار دارند،با محور قرار دادن برنامه های اعلامی،برای تحقق این هدف تلاش کنند.
عضو هیات عامل و معاون شعب در این نشست که رئیس، معاونان و اعضای ستاد پیگیری اهداف و برنامه های عملیاتی اداره امور شعب استان گلستان حضور داشتند، گفت:در مدیریت ترازنامه واحدها،جذب منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات غیر جاری و رسیدگی به موارد مشکوک الوصول در درجه اول اهمیت قرار دارد که باید برای تحقق آن تلاش کرد.
لازم به ذکر است در این نشست مونسان به صورت وبیناری با روسا و معاونان شعب استان گلستان،گفت و گو و در جریان عملکرد آن ها قرار گرفت.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *