بازی با الشارجه شبیه یک فینال است

وی افزود: خوشبختانه بازیکنان ما در تمرینات همه در یک سطح هستند و اختلافی به لحاظ کیفی بین آنها وجود ندارد و هر کسی وارد زمین می‌شود هم با تمام وجود بازی می‌کند. ما هم بسته به سیستم حریف در هر بازی، بازیکنان را انتخاب می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این مسابقه تغییرات زیادی هم نخواهیم داشت چون این موضوع کمکی به تیم نمی‌کند. مهمترین هدف ما بردن این بازی است و برای بازیکنان‌مان این سه امتیاز خیلی اهمیت دارد.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازی فردا شبیه به یک فینال است و برای هر دو تیم خیلی اهمیت دارد. اگر تیمی بتواند امتیاز کامل بازی را بگیرد کار راحت‌تری خواهد داشت. موضوعی که وجود دارد این است که ما باید دومین بازی متوالی را خارج از خانه انجام دهیم و این موضوع انرژی زیادی از بازیکنان ما می گیرد.

وی تاکید کرد: در حالت طبیعی تیم شارجه باید به تهران می‌آمد و ما در مقابل هواداران خودمان بازی کنیم و در این شرایط شانس خوبی برای برد داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شارجه بازیکنان خوبی دارد. کایو و مندس، پا به توپ هستند و سرعت خوبی دارند. باید فضا را از آنها بگیریم. بازیکنان خط دفاع ما باید به خوبی مراقب باشند و به حریف موقعیت ندهند.

 ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code