برانکو و مسئولان باشگاه نگاه حرفه ای به آکادمی دارند

ایران اکونومیست – «محمد پنجعلی»  با اشاره به انتخاب مربیان تیم های پایه پرسپولیس، اظهار داشت: همه مربیانی که انتخاب شدند از بازیکنان اسبق پرسپولیس و افرادی با دانش هستند و امیدوارم امسال موفقیت آکادمی پرسپولیس را شاهد باشیم.

پنجعلی: برانکو و مسئولان باشگاه نگاه حرفه ای به آکادمی دارند

وی با بیان اینکه البته قرار است چند مربی دیگر هم به تیم های پایه اضافه شوند، افزود: هدف اصلی تیم های پایه، سازندگی است؛ موضوعی که در تمام تیم های بزرگ دنیا هم رخ می دهد. برانکو خوشبختانه نگاه ویژه ای روی تیم های پایه دارد و از بازیکنان ما هم در حال حاضر چند بازیکن در تمرین تیم بزرگسالان حضور دارند. همچنین در زمانی که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته بود هم چند بازیکن تیم های ما توانستند فرصت بازی در تیم اصلی را پیدا کنند.
مدیر آکادمی پرسپولیس خاطر نشان کرد: امسال شرایط آکادمی پرسپولیس متفاوت خواهد بود. در سال های گذشته همیشه تنها چند روز قبل از شروع مسابقات تیم را می بستیم، اما امسال از حالا دست به کار شده ایم تا بهترین تیم ها را روانه مسابقات کنیم.
وی در رابطه با تعامل با برانکو خاطرنشان کرد: برانکو در چند سال اخیر خودش با وجود تمام مشغله های کاری پیگیر شرایط آکادمی بوده و رابطه خوبی هم با ما داشته است. امسال با توجه به شرایط خوبی که حاکم است، مطمئنا تعاملات چند برابر خواهد شد.
مدیر آکادمی پرسپولیس در مورد اینکه تیم های پایه این باشگاه در چند سال اخیر از نظر مالی شرایط نامناسبی داشته اند، گفت: مدیریت باشگاه اعلام کرد تا بهترین امکانات در اختیار آکادمی قرار بگیرد و همچنین قول مساعد داد تا از نظر شرایط مالی با مشکلی مواجه نشویم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code