تعویق دیدارهای پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن امکان پذیر است

«سعید فتاحی » ، اظهار داشت: با توجه به اینکه پرسپولس در هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خارج از ایران باید به مصاف السد قطر برود، در صورتی که این باشگاه درخواست تغییر تاریخ بازی با سپیدرود رشت را بدهد، این دیدار به جای روز شنبه در روز یکشنبه برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: تغییر مسابقات لیگ برتر برای تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می روند پیش بینی شده بود و از بابت برنامه ریزی برای آن مشکلی نداریم.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: باشگاه ذوب آهن اصفهان درخواست تعویق بازی با استقلال خوزستان را داشت و این مسابقه در روز یکشنبه بیست و ششم اسفند برگزار خواهد شد.
فتاحی ادامه داد: اگر باشگاه استقلال خواهان تعویق بازی با نساجی مازندران باشد، می تواند درخواست نوشتاری ارائه دهد و با توجه به اینکه اردوی تیم ملی هنوز تشکیل نشده، می توان با خواسته این باشگاه موافقت کرد.
وی در پایان گفت: با توجه به برگزاری اردوی تیم فوتبال امید، زمان دیدار تیم‌های تراکتور و پدیده مشهد تغییر یافت و بر اساس اعلام برنامه جدید این دو تیم از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code