توسعه ارتباط دانشگاه آزاد با شهرک‌های صنعتی استان تهران

 

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران، در راستای اهداف سند چشم انداز و بهره‌مندی مستمر و نهادمند از ظرفیت‌های دانشگاه و صنعت تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین صابر پرنیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران و مهدی فتح‌الله رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس به امضا رسید.
هدف از این تفاهم‌نامه برطرف کردن نیازهای متقابل و نیز استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری، تولیدی و صنعتی می‌باشد که در جهت استمرار ارتباط سازمان‌یافته بین شهرک‌های صنعتی استان تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس تحقق می‌یابد.
تفاهم‌نامه یادشده در ۷ ماده و ۲ تبصره برای اجرا در مدت ۳ سال تنظیم شده است.
گفتنی است ارتقا ظرفیت تحقیق و توسعه و آموزش،ایجاد و توسعه فناوری‌های نوین، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط و موردنیاز شهرک صنعتی، مشارکت در برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی، ایجاد بانک اطلاعاتی صنعتی و دانشگاهی در جهت هم‌افزایی تعاملات صنعتی استان تهران از جمله موارد مورد تفاهم دو طرف بشمار ‌می‌رود.

همچنین حمایت از تجاری سازی فناوری‌های نو، ایجاد ظرفیت‌های مشاوره‌های آموزشی و پژوهشی و فناوری‌های نوین و توسعه‌ صنایع کوچک از دگیر موارد اشاره شده در تفاهم‌نامه است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code