ثبت نام عضو هیات مدیره پرسپولیس برای انتخابات فدراسیون فوتبال

 مهدی محمدنبی درباره حضورش در فدراسیون فوتبال و ثبت نام برای انتخابات ریاست این فدراسیون گفت: مجمع مستقل فدراسیون فوتبال به استقلال این فدراسیون کمک می کند. آنچه شما در این مدت در جریانش هستید، روند فدراسیون به شکلی است که ان شاءالله در بحث استقلال فدراسیون و در بحث فوتبال پایدار کشور هر کسی کاندیدا می شود بتواند قدمی بردارد.

وی ادامه داد: به سهم خودم از پیشکسوتان ورزش فوتبال کسب اجازه می کنم. امیدوارم انتخابات سالم و در خور شأن فدراسیون فوتبال برگزار شود.

محمدنبی درباره ارزیابی اش از رقابت کاندیداهای مختلف یادآور شد: تعدادی از دوستان امروز اراده کردند و برای ثبت نام به فدراسیون فوتبال آمدند. قاعدتا شاهد رقابت در این انتخابات خواهیم بود. برخی از دوستان هم کم لطفی کردند و نیامدند که جایشان خالی است. مسلما مجمع فدراسیون فوتبال در این بخش می توانند آنچه مدنظرشان است را انتخاب کنند. شخصی که برگزیده می شود مسئولیت سنگینی خواهد داشت، چون فدراسیون فوتبال در حیات و چرخه خودش است. باید همه چیز را به دو بخش تقسیم کنیم. نخست اعتبار ملی و بین المللی است و دیگری نتایج تیم های ما در رقابت های مختلف می باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که قصد دارد چه کسانی را به عنوان نایب رئیس خود معرفی کند، تأکید کرد: ان شاء الله وقتی ثبت نام کردم، مشخص می شود.

گزینه ریاست فدراسیون فوتبال در مورد اینکه اولویت های کاری اش برای این فدراسیون چه خواهد بود، گفت: باید برنامه محور باشیم و نمی توان در چند ثانیه آن را توضیح داد. فوتبال پایدار و درآمد پایدار به ما کمک خواهد کرد.

محمدنبی درباره مطرح شدن بحث مهندسی انتخابات هم گفت: در هر انتخاباتی یک کار گروهی انجام می شود که آنها به لحاظ فکری باید با هم تعامل داشته باشند. نمی توانیم از ابتدا به بحث مهندسی شدن در انتخابات بپردازیم. فدراسیون فوتبال خودش مجمع دارد. آنهایی که می گویند این بحث ها هست و در انتخابات نیامدند، باید از خودشان سئوال شود. از چند ماه پیش هرکسی می توانست در انتخابات شرکت کند.

نبی که عضو هیأت مدیره پرسپولیس هم هست، درباره احتمال استعفایش از این باشگاه یادآور شد: فعلا که در خدمت دوستان هستیم تا ببینیم چه می شود. 

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code