جشن در آبادان با عبور از سایپا

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و سایپا در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی آبادان با قضاوت میثم حیدری برگزار شد.
دراگان اسکوچیچ برای این مسابقه ناصر سالاری، محمد اهل‌شاخه، عقیل کعبی، عبدالله ناصری، سیدمحمد قریشی، مصطفی احمدی، مهدی حنفی (مسلم مجدمی)، جعفر سلمانی، طالب ریکانی، میلاد جهانی (بختیار رحمانی) و عیسی آل‌کثیر را به میدان فرستاد.
ابراهیم صادقی هم که جوان‌ترین تیم لیگ برتر را در اختیار دارد، در این مسابقه از احمد گوهری، طاها شریعتی، آرمین سهرابیان، سعید محمدفرد، کمال‌الدین نیک‌خوی، روزبه شاه‌علی‌دوست، سیدمحمد مهری(محمدرضا سلیمانی)، سعید غلامعلی‌بیگی، محمد شریفی(امیرحسین حسین‌زاده)، معین عباسیان(سیدابوالفضل جلالی) و آرمان رمضانی استفاده کرد.
این مسابقه در پایان ۹۰ دقیقه با تک گل جعفر سلمانی در دقیقه ۶۹ که از زوایه بسته و زیر دستان گوهری دروازه سایپا را باز کرد، به سود صنعت نفت پایان یافت.
صنعت نفت با این نتیجه جایگاه خود را در جدول بهبود بخشید و به طور موقت با ۱۱ امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفت. با این اوصاف عملکرد مناسب آبادانی‌ها در فصل جاری لیگ برتر تداوم یافت.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code