حمایت یکپارچه از سپاه پاسخ قاطع به اقدام اخیر دشمن بود

به گزارش تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری امروز (چهارشنبه) در آیین بزرگداشت روز جانباز افزود: باید خدا را شاکر باشیم که دشمنان ما جزو احمق هایند.
وی تصریح کرد: وقتی فشار خارجی بیاید همه یکپارچه در کنار هم قرار می گیریم. باید قدر این یکپارچگی را دانست. دشمن مکار است و باید با مکر با آنها سخن بگوییم.
شریعتمداری یادآوری کرد: بولتون (مشاور امنیت ملی آمریکا) با منافقین دیدار می کند که دستشان به خون جوانان ما آلوده است. ایشان در شکنجه گاه از ابزارهای وحشیانه استفاده کردند.
«جماعتی که بویی از انسانیت نبرده است از فهرست گروه های تروریستی خارج می شود؛ بر عکس سپاه پاسداران که اگر نبود، امریکا در برابر واحدهای تروریستی دست ساخته خود به زانو درآمده بود».
شریعتمداری افزود: حامیان تروریسم در جهان، خودشان (مقام های آمریکایی) هستند و بزرگ ترین تروریست های عالم را خودشان حمایت کردند.
به گفته وی، «سنتکام (فرماندهی مرکزی آمریکا) مرکز بزرگ هدایت تروریسم در منطقه است».

** بایسته های فرهنگ ایثارگری
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: فرهنگ ایثارگری با سخن منتقل نمی شود و باید در عمل انتقال یابد.
وی افزود : نظام جمهوری اسلامی ایران با دستگاه های گسترده باید نه فقط به لحاظ مادی بلکه از نظر تکریم جایگاه معنوی، شرایط را برای کسانی مهیا کنیم که نه به اجبار بلکه به اختیار و آن هم نه برای کسب مال و ثروت بلکه برای دفاع از معنویت و فرهنگ و ناموس و میهن و مرزهای دین وارد عرصه مبارزه شدند تا بدین ترتیب، مردم به صورت شاخص آنها را بشناسند.
شریعتمداری افزود: ما در امور مربوط به سازمان خود ماموریت های عام داریم. مناسب سازی محیط برای زندگی مطلوب جانبازان که حتی غربی ها آن را عملی کرده اند، از آن جمله است. چند سال باید طول بکشد تا به عنوان مثال (جانبازان) بدون دردسر سوار اتوبوس شوند؟ من یک بار از مدیران شهرداری خواهش کردم مسیر محل کار تا منزل را با ویلچر طی کنند تا ببینند چه مصیبت هایی وجود دارد.
 رئیس‌جمهوری آمریکا دیروز (نوزدهم فروردین ماه) با انتشار بیانیه ‌ای اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهد.
جمهوری اسلامی ایران نیز در اقدامی متقابل، دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام را به عنوان گروه های تروریستی شناسایی کرد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code