خط ۶ مترو تهران فروردین‌ماه توسط روحانی افتتاح می‌شود

رئیس جمهور خط ۶ مترو تهران را بزودی افتتاح می‌کند محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در پایان صد و سی و یکمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران حضور یافت و با بیان اینکه جلسه امروز صبح با حضور شهردار تهران برگزار شد، گفت: به همین دلیل جلسه صحن با کمی تاخیر آغاز شد و ابتدا نامه هیئت تطبیق فرمانداری تهران در مورد برنامه سوم مطرح شد که اعضا نامه را از دستور جلسه خارج کردند و ما همین موضوع را به فرمانداری اعلام می‌کنیم.

 

وی افزود: بحث بعدی موضوع نام‌گذاری بود که ۲ صورت جلسه نام‌گذاری با تعدادی نام گذاری در مورد خیابان‌های شهر به تصویب رسید و بعد به سراغ املاک رفتیم و باغ بودن آن‌ها را بررسی کردیم.

هاشمی گفت:در جلسه امروز  ۱۰ پلاک ثبتی مطرح شد و اعضا نظرات خود را ارائه دادند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه با بیان اینکه شهردار تهران در جلسه هم اندیشی امروز صبح گزارشی درمورد راه اندازی بخش بعدی خط ۷ مترو بود، گفت:  خط ۷ مترو تا آخر سال به میدان صنعت می‌رسد و بخشی از خط ۶ هم در فروردین ماه با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

وی افزود: بحث دیگر مربوط به کارخانه سیمان شهر ری بود که یک کارخانه قدیمی محسوب می‌شود و این کارخانه تعطیل است و مدت‌ها بحث تبدیل آن به موزه مطرح بوده و آقای حناچی در این جلسه گفت که توافقاتی با دولت شده تا این مکان تبدیل به موزه صنعتی شود.

هاشمی افزود: بحث دیگر در خصوص انتصابات بود که او توضیحاتی ارائه داد و نسبت به انتصابات در برج میلاد و سازمان ورزش که در اردیبهشت ماه انجام خواهد شد صحبت کرد.

رئیس شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: در پایان جلسه هم اندیشی بازتاب مصوبه برج باغات در رسانه‌ها را یک بررسی اجمالی کردیم.

 

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code