درخواست دبیرکل برای جدایی باقری از پرسپولیس

کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز (چهارشنبه) به محل فدراسیون فوتبال رفت و جلسه‌ای را با مهدی محمدنبی برگزار کرد. ساعتی پس از پایان این جلسه شایعه‌ای در فضای مجازی و در برخی از رسانه‌ها پخش شد مبنی بر اینکه نبی از باقری خواسته که پیش از پایان فصل از پرسپولیس جدا شده و به تیم ملی بپیوندد و حتی از او خواسته شده تا بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند.

اما طبق شنیده‌ها چنین موضوعی در جلسه بین نبی و باقری مطرح نشده است. هشت هفته تا پایان لیگ باقی‌است و مسابقات تا پایان مردادماه به پایان می‌رسد. بسیار بعید است در این زمان که تیم ملی هم برنامه‌ای ندارد، چنین اتفاقی رخ بدهد. با این حال گویا صحبت‌هایی شده که باقری پس از پایان لیگ به کادر فنی تیم ملی ملحق شود و احتمالا در مسابقات آسیایی در کنار پرسپولیس حضور نداشته باشد. دلیل این خواسته هم این است که پس از پایان لیگ و در شهریورماه تیم ملی اردو خواهد داشت. شیوع ویروس کرونا باعث شده تا برنامه‌ریزی‌های فدراسیون و قراردادی که بین باقری با این نهاد بسته شده با ابهاماتی روبرو شود.

گفتنی است باقری چندی پیش به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران انتخاب شد و قرار بر این شد که پس از فصل از پرسپولیس جدا شود و به کادر تیم ملی اضافه شود. به جز باقری، وحید هاشمیان نیز دیگر گزینه ایرانی نیمکت تیم ملی هست و ۲ دستیار خارجی نیز در کنار اسکوچیچ حضور دارند.

 

 ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code