دلیل استعفای رئیس هیات‌مدیره استقلال چه بود؟

دلیل استعفای رئیس هیات‌مدیره استقلال چه بود؟

به گزارش ایسنا، احمد سعادتمند، رئیس مستعفی هیات‌مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیتش در این باشگاه اظهار کرد: بیش از یک ماه است که از استقلال استعفا دادم و با وجود مخالفت مسعود سلطانی‌فر با استعفای من، احساس کردم وقتی نمی‌توانم قدمی برای هواداران بردارم بهتر است که بیرون باشم و از استقلال جدا شوم و پیگیر کارهای استعدادیابی، آموزش و پایگاه قهرمانی باشم.

او افزود: احساس می‌کنم وقتی نمی‌توانم کمکی به هوادار داشته باشم بهتر است در این باشگاه حضور نداشته باشم. ضمن اینکه معتقدم شاید شرایط و تفکرات لازم برای واگذاری این باشگاه و پرسپولیس فراهم نشده است، در غیر این صورت باید زودتر این کار انجام می‌شد. در این زمینه موانعی وجود دارد که باید مرتفع شود.

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال می‌تواند در سراسر کشور آکادمی داشته باشد که بدون دریافت وجه از هواداران آموزش‌های لازم را به استعدادهای خود در این آکادمی‌ها ارائه دهد. من دوست داشتم زمانی در باشگاه استقلال باشم که با حضور هوادار احساس آرامش داشته باشم. در هر صورت امیدوارم این باشگاه در ادامه مسیر موفق باشد.

سعادتمند در پایان درباره دلیل استعفایش توضیح داد: دوست ندارم برای جایی که با اعتقادات من هم‌خوانی ندارد، بار اضافی باشم.

او همچنین درباره مطالبات استقلال از تبلیغات محیطی و پوشش تصویری، عنوان کرد: بلیت فروشی‌های ما با دنیا قابل مقایسه نیست. سازمان لیگ باید حساب و کتاب کند و سهم باشگاه‌ها را بدهد. همچنین مطالبات از فیفا را نمی‌توانیم بگیریم و از حق پخش هم درآمد نداریم. فقط اسپانسر می‌ماند که گاهی بدقولی می‌کند. بخش خصوصی دیگر نمی‌تواند سر بلند کند. در بحث حق پخش، بلیت فروشی و اسپانسرها خیلی حرف دارم.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code