ریزش ۸۷۰۰ واحدی شاخص بورس در نیمه بهار

در پایان معاملات سومین هفته کاری اردیبهشت ماه، شاخص کل بورس با (۸.۷۶۵) واحد کاهش معادل (۳.۹۸) درصد افت نسبت به هفته قبل، به ۲۱۱.۳۴۴ واحد رسید.
بازار اول و بازار دوم
بر اساس این گزارش، شاخص بازار اول با ۵.۷۲۹ واحد کاهش به ۱۵۹.۶۱۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۰.۸۲۶ واحد کاهش به ۴۰۲.۴۳۱ واحد رسید که به این ترتیب شاخص بازار اول ۳.۴۷ و شاخص بازار دوم  با ۴.۹۲ درصد کاهش نسبت به هفته  قبل همراه شدند.
اطلاعات و آمارهای منتشر شده نشان می دهد که در ۵ روز کاری هفته سوم اردیبهشت ماه ۹۸، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۷۷۹۵۱ میلیارد ریال رسید که نسبت به هفته قبل یک درصد افزایش یافته است.
از سویی دیگر تعداد ۳۰.۴۴۱ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۸۶۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۱۱ درصد افزایش و ۱۱ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.
وضعیت صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله
در همین حال، آمار معاملات هفته گذشته حاکی از آن است که  تعداد ۳۱۴ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۳۴۱۱ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۹ درصد و ۸ درصد افزایش نسبت به هفته دوم اردیبهشت ماه همراه شدند.

 

عملکرد معاملات تالار شیشه ای در هفته سوم اردیبهشت ماه ۹۸

ریزش ۸۷۰۰ واحدی شاخص بورس در نیمه بهار
ریزش ۸۷۰۰ واحدی شاخص بورس در نیمه بهار
ریزش ۸۷۰۰ واحدی شاخص بورس در نیمه بهار

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code