سازمان تامین اجتماعی یاور تولیدکنندگان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،در این جلسه رئیس دادگستری شهرستان زرندیه گفت:شهرستان زرندیه با سه شهرک صنعتی شامل مامونیه، زاویه و پرندک و شرکت‌های خارج از شهرک‌های صنعتی، دارای ۳۴۴ واحد تولیدی و صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری است که برای افتتاح این میزان واحد تولیدی و صنعتی مبلغی معادل ۲۸ هزار و ۵۸۳ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمدرضا قویدل افزود: با راه اندازی و فعالیت این واحدهای تولیدی حدود 11 هزار نفر اشتغال یافته اند و همچنین ۶۸۶ واحد صنعتی و تولیدی در نقاط مختلف شهرستان در شرف تاسیس و پیمودن فرآیند ثبت و صدور پروانه بهره‌برداری هستند.

در این نشست، سعید فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تغییر قوانین متناسب با تحولات اقتصادی نیست، گفت: سرعت اعمال تغییرات در قوانین نسبت به سرعت تحولات کشور پایین‌تر است که این امر سبب ایجاد مشکلاتی برای فعالان اقتصادی شده است.
فرخی افزود: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری، تولیدکنندگان، رزمندگان جنگ اقتصادی هستند و دولت نیز در این زمینه وظیفه خدمت رسانی دارد اما برخی از قوانین و مقررات موانعی را ایحاد می‌کنند و باعث می شوند بعضی از مشکلات با وجود پیگیری از سوی استانداری حل نشده باقی بمانند.

همچنین محمدرضا بیدهندی، مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی در این نشست ضمن ارایه پاسخهای لازم به مسایل طرح شده در جلسه گفت: در سال رونق تولید همواره سعی کرده ایم که یاور تولیدکنندگان باشیم و و برآوردها و شرایط امروز نشان دهنده همکاری حداکثری سازمان تامین اجتماعی با تولید است.

قبل از این نشست نیز از شرکتهای مولد نیرو و اتحاد لنت پیشرو بازدید به عمل آمد.

شایان ذکر است شهرستان زرندیه با جمعیتی بالغ بر 64 هزار نفر است که ضریب پوشش بیمه ای در این شهرستان 97 درصد است و قریب به 61 هزار نفر در این شهرستان را تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرارداده و این ضریب پوشش جزء بالاترین ضریب های پوشش در کشور است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code