سپاهان درپی شکستن طلسم ۱۶۵۵ روزه پرسپولیس

دیدار رفت در ورزشگاه آزادی با برتری ۲ بر صفر سپاهان به اتمام رسید و نماینده اصفهان موفق شد بعد از هشت دیدار از سد تیم پایتخت‌نشین بگذرد و طلسم را بشکند. با این حال برای دیدار فردا نیز یک طلسم دیگر باید توسط امیر قلعه‌نویی و شاگردانش شکسته شود؛ البته اگر یحیی و مردانش چنین اجازه‌ای را به آنها بدهند.

سپاهان آخرین بار در لیگ پانزدهم موفق شد در اصفهان از سد پرسپولیس بگذرد و بعد از آن ۲ برد  و ۲ تساوی برای سرخپوشان به ارمغان آمد و دست سپاهان خالی ماند. در لیگ پانزدهم تیم تحت هدایت حسین فرکی با نتیجه چهار بر ۲ از سد تیم تازه شکل گرفته برانکو گذشت. چهار سال و ۶ ماه و ۱۳ روز یا به عبارتی دیگر ۱۶۵۵ روز از آن مسابقه گذشته و تیم‌ها تغییرات زیادی داشته‌اند.

حدفاصل آن مسابقه تا دیدار فردا پرسپولیس توانست در چهار مسابقه خود در اصفهان به ۲ برد و ۲ تساوی برسد. سرخپوشان تهرانی یک بازی را با نتیجه سه بر یک و یک مسابقه را با حساب یک بر صفر بردند. در دیگر دیدارها نیز نتایج تساوی ۲ بر ۲ و یک بر یک ثبت شد.

آمار کلی سپاهان مقابل پرسپولیس در خانه ۱۱ برد، ۱۶ تساوی و ۶ شکست بوده است. طلایی‌پوشان ۳۲ گل زده‌اند و ۲۳ بار نیز دروازه‌شان باز شده است.

 ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code