شركت پاكسان بر ظرفيت توليد صابون گلنار افزود

به گزارش پاكسان نيوز، در سال رونق توليد در شركت پاكسان بر ظرفيت توليد صابون گلنار 22% افزوده شد.

مهندس فرهنگ ساكي مديرعامل شركت پاكسان در حاشيه افتتاحيه اين خط جديد توليد صابون در اين شركت گفت: به ياري خدا و با كمك همكاران و با نصب العين قراردادن منويات مقام معظم رهبري در خصوص ايجاد اشتغال و توليد ملي توانستيم خط جديد توليد صابون سبز 130گرمي گلنار را افتتاح كنيم.

وي در ادامه با اشاره به افزايش ظرفيت اين صابون در شركت پاكسان افزود: با اين خط توليد جديد 22% به توليد ظرفيت صابون گلنار و بيش از 12% بر ظرفيت كل صابون پاكسان افزوده شده است كه مي تواند تاثير مطلوبي وضعيت اشتغال در بازار صابون كشور و حتي منطقه داشته باشد.

مهندس ساكي پس از افتتاح اين خط جديد خاطرنشان كرد: شركت پاكسان با بيش از 57سال سابقه توليد مواد شوينده و بهداشتي توانسته همواره محصول با كيفيت را در اختيار مخاطبين محصولات و مصرف كنندگان خود قرار دهد. توليد محصولات دوستار محيط زيست اقدام ديگري است كه اين شركت همواره مد نظر خود قرار داده و توانسته در اين مسير گامهاي مهمي را بردارد.

پاكسان اولين توليدكننده صابون رشته اي كشور

مديرعامل شركت پاكسان در ادامه سخنانش به توليد نيدل صابون يا صابون رشته اي با به كارگيري دستگاه خشك‌كن اتوماتيك در روز جاري در اين شركت اشاره كرد و افزود: شركت پاكسان به عنوان بزرگترين شركت توليدكننده صابون در کشور توانسته است اين محصول كه پيش از اين از خارج از كشور وارد مي شد را در داخل كشور توليد كنيم و در اختيار ساير شركت ها قرار دهيم.

وي ضمن اشاره به موارد مصرف اين صابون خاطرنشان كرد: اين محصول به عنوان يك افزودني باكيفيت و مكمل در پودرهاي ماشيني مورد استفاده قرار مي گيرد و شركت‌هايي همچون يونيليور و ساير شركت هاي نام آشناي داخلي كه عمدتا توليدكننده پودرهاي ماشيني هستند جزء اولين سفارش دهندگان اين محصول به شركت پاكسان محسوب مي شوند.

همچنين مهندس ساكي گفت شركت پاكسان با استفاده از به روزترين دستگاه هاي روز دنيا قادر است اين محصول را براي ساير شركت ها در رنگ‌هاي مختلف و به ميزاني كه نياز دارند توليد و به آنها ارائه نمايد تا جلوي خروج ارز ازكشور در شرايط تحريم گرفته شود.

اين افتتاحيه روز 24مهرماه سال جاري و با حضور مديرعامل، مديران و پرسنل اين مجموعه افتتاح شد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code