فوتبال را باید به اهالی آن سپرد

عضو هیات مدیره استقلال: فوتبال را باید به اهالی آن سپردبه نقل از ایرنا؛  «میرشاد ماجدی» روز سه شنبه و در واکنش به استیضاح وزیر ورزش وجوانان افزود: ورود نمایندگان مجلس به مسایل و نتایج فوتبال بدعت جدیدی ایجاد می کند که آثار ناگواری برای فوتبال و هواداران در پی خواهد داشت. بدون تردید دخالت های سیاسی و انتخاباتی چیزی از فوتبال ملی باقی نمی گذارد و این موضوع به نفع هیچ کس نیست.
وی گفت: وزیر ورزش و جوانان در مدت مسئولیت خود توانسته بخوبی فوتبال ملی را حفظ کند و تصمیمات احساسی‌ و مبتنی بر نگاه قومیتی آینده فوتبال ملی و لیگ برتر را مبهم خواهد کرد و نباید در این مسیر قرار بگیریم.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره داوری هم اظهار داشت: داوری فوتبال ایران به اندازه فوتبال ما رشد کرده است و خطاهای آن سهوی است.
بررسی استیضاح وزیر ورزش و جوانان و طرح پرسش پنج نماینده از وزیر ورزش روز گذشته در دستور کار کمیسیون قرار داشت.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دستور کار نخست را بررسی استیضاح وزیر ورزش و جوانان عنوان و تصریح فرهنگی مجلس قرار گرفت که مهمترین آنها اتفاقات غیر فرهنگی ورزشگاه‌ها، اقدامات خلاف اخلاق و قانون همچون شرط ‌بندی، تفرقه قومی در ورزشگاه‌ ها، عدم عدالت‌ محوری در رویکرد وزارت ورزش و نبود اهتمام جدی در وزارتخانه در خصوص جوانان است.
نمایندگان که از «مسعود سلطانی فر» قانع نشدند، قرار شد طرح استیضاح برای بررسی به صحن علنی مجلس ارجاع شود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code