نیمکت پرسپولیس سرانجام «آرژانتینی» شد


مقامات باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر و پس از برگزاری جلسه با مدیر برنامه‌های چندین سرمربی خارجی در استانبول ترکیه، سرانجام با کالدرون آرژانتینی به توافق رسیدند. قرارداد این مربی ۲ ساله است اما سال دوم او مشروط خواهد بود.
این قرار عصر امروز به صورت رسمی به امضا خواهد رسید.
بر این اساس و مطابق اعلام باشگاه، مراسم معارفه رسمی این سرمربی فردا (سه شنبه) با برگزاری یک نشست مطبوعاتی انجام خواهد شد.
پرسپولیس فصل گذشته با هدایت «برانکو ایوانکوویچ»، موفق شد تا سومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر ایران تصاحب کرد اما بدنبال ناکام ماندن در رسیدن به توافقی بر سر تمدید، در نهایت با این سرمربی کروات قطع همکاری کرد.
کالدرون که در دوران بازی در پست هافبک در تیم ملی آرژانتین بازی کرده و سابقه حضور در باشگاه‌های رئال بتیس و پاری سن ژرمن را در کارنامه دارد، در کسوت سرمربی هدایت تیم‌های ملی عربستان، بحرین و عمان را برعهده داشته است؛
آخرین شغل وی در عرصه سرمربی گری به هدایت باشگاه القطر در سال ۲۰۱۷ مربوط می‌شود؛ او در جام جهانی سال‌های ۱۹۸۲ و ۱۹۹۰ برای تیم ملی آرژانتین به میدان رفت.
در هفته‌های اخیر، «تاکیس لمونیس» یونانی، «آنته چاچیچ» و «کرونوسلاو یورچیچ» کروات، «الکساندر نوری» ایرانی – آلمانی و «والتر زنگا» و «ماسیمو کار را» ایتالیایی با نیمکت خالی سرخ‌ها ارتباط داده شده بودند.

منبع: ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code