هادی پور نامزد بهترین‌ ورزشکار مراسم «فیزو گالا» شد

 

با اعلام فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی «آرمین هادی پور» قهرمان تکواندوی کشورمان برای انتخاب در بخش «بهترین ورزشکار مرد» در چهارمین دوره جشنواره‌ای فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی (فیزو گالا)، حضور خواهد داشت.

بنابراین گزارش پس از معرفی ۲ نماینده کشورمان «نجمه خدمتی» در رشته تیراندازی و «آرمین هادی‌پور» در رشته تکواندو از سوی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برای حضور در بهترین‌های ورزش دانشگاهی جهان پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط کمیته فنی این جشنواره، «آرمین هادی‌پور» دارنده سه مدال طلای دانشجویان توانست به بخش انتخاب بهترین ورزشکار مرد راه یابد.

«نجمه خدمتی» نیز با توجه به سیاست جدید مسئولین برگزاری این جشنواره، مبنی بر انتخاب یک ورزشکار از هر کشور از لیست نهایی انتخاب بهترین ورزشکار زن کنار گذاشته شد.

هادی‌پور یکی از امیدهای کشورمان برای کسب سهمیه المپیک و کسب مدال در المپیک ۲۰۲۰ است که در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو در دسته وزنی منهای ۵۸ کیلوگرم در رده چهارم است. وی در سه دوره متوالی یونیورسیاد تابستانی حضور داشته است که در هر سه دوره موفق به کسب نشان طلا شده است.

«فیزو گالا» جشنواره‌ای است که فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی پس از یونیورسیاد تابستانی برای انتخاب بهترین‌ها و ستاره‌های ورزش دانشگاهی برگزار می‌کند.

چهارمین مراسم فیزو گالا در تورین ایتالیا ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) هم‌زمان با سی و ششمین مجمع عمومی فیزو برگزار خواهد شد.

 ایرنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code