هفت برنامه ویژه شبکه نشاط و سرگرمی برای ایام نوروز

 این شبکه برنامه‌هایی همچون خنداوانه، کودک شو، شوتبال، دست انداز، شکرستان، هوش برتر و نسیم آوا را برای نوروز تدارک دیده است.

بر این اساس رامبد جوان و همراهانش که با خندوانه در فصل هفتم به آنتن برگشته اند، با تغییرات اساسی در فرم و با حفظ ساختار محتوایی در ایام نوروز از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ میهمان خانه های مخاطبان خواهند شد.

کودک شو در ادامه فصل چهارم میزبان خانواده های برگزیده و فینالیست های این فصل است. این برنامه در ادامه با اضافه شدن آیتم ها و رقابت های جذاب و متنوع، فضای رنگارنگ از نقش آفرینی کودکان در کنار والدین را به نمایش می گذارد و در مقابل ایجاد ارتباط با فرزند را در فضایی خاص تمرین می کنند.کودک شو در ایام عید شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ به میزبانی حمید گودرزی پخش می شود.

شوتبال در ویژه برنامه نوروزی خود با دعوت از هنرمندان و چهره های ورزشی، شکلی متفاوت از رقابت در کنار رفاقت را رقم زده است و با خلق موقعیت های دلنشین، شوتبالی دیدنی را با اجرای حامد اهنگی به آنتن شبکه نشاط و سرگرمی به ارمغان خواهد آورد. این برنامه، نوروز ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود.

هوش برتر که در فصل یک و ۱۰ سری از این برنامه، جایگاه ویژه ای در بین علاقه مندان به بازی های فکری و رقابت های جدی تلویزیونی پیدا کرد، در ادامه و در فصل دوم با تغییرات گسترده در طراحی و اجرای به جدول پخش خواهد رسید. هوش برتر در فصل دوم با اجرای آریا طاهری در نوروز ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۹ میهمان علاقه مندان این برنامه است.

دست انداز عنوان مجموعه ای طنز و سرگرم کننده است که با کارگردانی شهاب عباسی برای ایام نوروز تدارک دیده شده است. مجموعه طنز آیتمی دست انداز با بیان شیرین به نقد هنجارها و خرده فرهنگ های اجتماعی می‌پردازد و با لحن مطایبه آنها را به نقد می‌کشاند. این مجموعه هر شب ساعت ۲۰ در نوروز پخش می شود.

سری جدید انیمیشن جذاب شکرستان، امسال هم در نوروز به خانه های مخاطبان خود می آید و با نگاه هنرمندانه و با فرمی شناخته شده در ناکجا آبادی که ساخته، معضلات و مخاطرات اجتماعی را به چالش می کشد. شکرستان هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

نسیم آوای نوروزی هم با حال و هوای متفاوت، علاقه مندان به موسیقی را همراه خود می کند و با پخش آثار خوانندگان برجسته کشور و بهره گیری از چهره های جوان و مستعد، دقایقی پر انرژی را رقم می‌زند. یکی از ویژگی های این برنامه در این ایام پخش موسیقی فیلم سینمای ایران است که به کارکرد موسیقی در انتقال بهتر محتوا کمک می کند. نسیم آوا هر شب ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای رضا محبی از شبکه نشاط نسیم پخش خواهد شد.

مهر

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *