واکنش «سیمئونه» به محرومیت هشت جلسه‌ای «کاستا»

واکنش «سیمئونه» به محرومیت هشت جلسه‌ای «کاستا» خبرگزاری فرانسه روز جمعه نوشت: «دیگو سیمئونه» سرمربی تیم اتلتیکو مادرید ضمن «سختگیرانه و ناعادلانه» دانستن محرومیت هشت جلسه‌ای «دیگو کاستا»، شایعات در خصوص جدایی وی از این تیم را در تابستان سال جاری تکذیب کرد.
فدراسیون فوتبال اسپانیا روز گذشته مهاجم اسپانیایی اتلتیکو را به دلیل اهانت به «گیل مانزانو» داور دیدار این تیم مقابل بارسلونا که در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر کاتالان ها خاتمه یافت، هشت جلسه از همراهی مادریدی ها محروم کرد.
مانزانو در دقیقه ۲۸ دیدار مذکور، کاستا را به دلیل استفاده از الفاظ رکیک و اهانت به مادرش و همچنین لمس بازوی وی، از بازی اخراج کرد.
محرومیت مذکور به این معناست که کاستا در هفت بازی باقی مانده تا پایان فصل جاری لالیگا قادر به همراهی اتلتیکو نیست؛ آنها پیش تر از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان و جام حذفی اسپانیا کنار رفته اند.
با این حال، سیمئونه در این خصوص اظهار داشت: این محرومیت از نظر من سختگیرانه، شدید و ناعادلانه است.
وی درباره شایعات جدایی کاستا افزود: این موضوع صحت ندارد، شما نظر من در مورد کاستا را می دانید؛ ما در شرایط کنونی بیشتر از هر زمان دیگری باید مراقب خود و البته کاستا باشیم.
در این بین، «انریکه سرزو» رئیس باشگاه نیز دیروز اعلام کرد که آنها درخواست استیناف خود را در مورد محرومیت مذکور تسلیم فدراسیون خواهند کرد.
شکست یاران کاستا مقابل بارسا، این تیم را با اختلاف ۱۱ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی لالیگا قرار داد تا امیدهای اتلتیکو برای فتح عنوان قهرمانی اسپانیا در فاصله هفت بازی مانده تا پایان رقابت ها، ناامید شود.
اتلتیکو مادرید، فردا شنبه به مصاف سلتاویگو می رود و علاوه بر کاستا، «دیگو گودین» کاپیتان خود را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code