پرسپولیس منتظر نامه فدراسیون برای ثبت قرارداد بازیکن جدید

پرسپولیس منتظر نامه فدراسیون برای ثبت قرارداد بازیکن جدید انتقال مالکیت و تغییر نام باشگاه شهرخودرو مشهد باعث شد تا هیات فوتبال استان خراسان رضوی، امور مربوط به این تیم را بر عهده بگیرد.

همین موضوع باعث اختلاف بین فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو با مسئولان ورزش استان شده تا او از بازیکنانی که قصد دارند در نقل و انتقالات زمستانی از جمع شاگردان مهدی رحمتی جدا شوند بخواهد تا رضایتنامه را از او بگیرند و کاری به هیات فوتبال نداشته باشند.

این موضوع باعث شد تا فرشاد فرجی مدافع این تیم با گرفتن رضایتنامه خود برای پیوستن به پرسپولیس از حضور در تمرینات شاگردان مهدی رحمتی سر باز زند.

فرجی که رضایتنامه اش را از حمیداوی دریافت کرده بود قصد داشت شب گذشته قرارداد خود را به مدت یک فصل و نیم با پرسپولیس رسمی کند اما مدیرعامل پرسپولیس مانع از این انتقال شد.

جعفر سمیعی برای اینکه مشکل حقوقی بابت حضور فرجی در پرسپولیس پیش نیاید با فدراسیون فوتبال نامه نگاری کرد تا تکلیف رضایتنامه بازیکنانی که از شهرخودرو در نیم فصل جدا می‌شوند مشخص شود.

در صورتیکه فدراسیون فوتبال صدور رضایتنامه از سوی حمیداوی را قابل استناد بداند این بازیکن امروز با سرخ‌ها قرار می‌بندد در غیر این صورت باید تکلیف جابجایی مالکیت باشگاه مشهدی مشخص شده و سپس درباره فرجی تصمیم گرفته شود.

مهر

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *