پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایتالیا برای برگرداندن هواداران به ورزشگاه‌ها

پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایتالیا برای برگرداندن هواداران به ورزشگاه‌ها فدراسیون فوتبال ایتالیا برای گرفتن مجوز برگرداندن هواداران به ورزشگاه‌های پیشنهادی به مقامات دولتی این کشور ارائه کرده است.

به گزارش نشریه رپوبلیکا، این سازمان به دولت ایتالیا پیشنهاد کرده که به منظور پایین آورده احتمال شیوع ویروس کرونا در ورزشگاه‌ها، اولا تماشاگران با ماسک‌هایی مخصوص و متمایز به ورزشگاه بروند، ثانیاً با فاصله‌ای 2.25 متری از یکدیگر بنشینند.

طبق اعلام این نشریه فدراسیون فوتبال ایتالیا سندی برای ارسال به دولت این کشور آماده که بر طبق آن شرایط و تمهیدات لازم برای بازگشت تماشاگران از اواسط ماه اکتبر تشریح شده است.

 

یکی از بند‌های این سند استفاده اجباری تمام تماشاگران از ماسک‌هایی شفاف است که چهره آنها را برای پلیس قابل شناسایی می‌کند. همچنین آنها ملزم خواهند بود با فاصله‌ای بیش از فاصله تعریف شده در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی روی سکوها قرار بگیرند. گویا اولین پاسخ کمیته فنی و علمی دولت ایتالیا به درخواست فدراسیون برای بازگرداندن هواداران به ورزشگاه‌ها منفی بوده اما فدراسیون همچنان امیدوار است که با ارائه پیشنهادهایی جدید رضایت مقامات دولتی را جلب کند.

 

 تسنیم

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code