چرا سیاست فدراسیون به سمت سرمربی داخلی سوق پیدا کرده است؟

چرا سیاست فدراسیون به سمت سرمربی داخلی سوق پیدا کرده است؟ امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره موعد برگزاری انتخابات فدارسیون فوتبال خاطرنشان کرد: انتخابات فدراسیون فوتبال در موعد مقرر خودش و در اسرع وقت برگزار خواهد شد و اگر شرایط فراهم شود، می‌توانیم انتخابات را سریع‌تر از موعد مقرر برگزار کنیم.

او درباره جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر انتخاب سرمربی گفت: جلسه هیات فدراسیون که انجام شده است و با توجه به مسائلی که به آقای بهاروند گزارش داده شده، فکر می‌کنم این مساله در 9 روز آینده تکلیفش مشخص خواهد شد.

علوی افزود:‌ انتخاب سرمربی تیم ملی در کمیته‌های فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و هیات رئیسه نظرات کمیته فنی را بررسی خواهد کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا مذاکره با برانکو لغو شده است؟ خاطرنشان کرد: آقای برانکو در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا گفتند که مذاکرات متوقف شده اما من این اطمینان را می‌دهم که از میان گزینه‌های داخلی و گزینه‌های متحمل خارجی، بهترین گزینه انتخاب خواهد شد.

علوی درباره وضعیت جسمانی مهدی تاج خاطرنشان کرد: با توجه به فشاری که ایشان متحمل شدند، پزشکان فعالیت پراسترس را برای او ممنوع کردند و امیدوارم شفای کامل را به دست بیاورند.

او در پاسخ به این سوال که چرا سیاست فدراسیون نیز به روی آوردن به مربی داخلی سوق پیدا کرده است؟ تاکید کرد: در اردیبهشت ماه بود که با توجه به شرایطی که داشتیم، نتوانستیم با زلاتکو کرانچار همکاری مان را ادامه بدهیم. در حال حاضر با توجه به ارزیابی شرایط فعلی که در کشور وجود دارد، مربی خارجی نیز حقش را می‌خواهد و با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد قراردادش را فسخ می‌کند. در حال حاضر رویکرد فدراسیون بر این است که بتواند علوم نوین و پیشرفته مربی‌گری را در داخل کشور بیاورد و در همین رابطه آرسن ونگر برای تعلیم مربی‌گری پیشرفته به ایران دعوت شد و با توجه به این شرایط فدراسیون در تلاش است تا با بررسی جزئیات، بهترین انتخاب را انجام دهد.

 ایسنا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code