کاهش تصادفات رانندگی بر خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی اثرگذار است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ محمدحسن زدا در این بازدید با اشاره به حوادث ترافیکی که منجر به فوت و یا آسیب های بدنی به شمار زیادی از هوطنان می شود، گفت: پلیس راهور با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز و تلاش ها و زحمات مأموران دلسوز این مجموعه برای کاهش تصادفات و مدیریت ترافیک اقدام می کند.

وی با بیان اینکه فوت و مصدومیت هموطنان در حوادث ترافیکی آثار و تبعات جبران ناپذیری به دنبال دارد، گفت: اگر عوارض روحی، روانی و اجتماعی و همچنین تأثیرات اقتصادی تصادفات به درستی ارزیابی شود، ارزش تلاش های مأموران راهنمایی و رانندگی بیشتر مشخص خواهد شد.

زدا با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: طبیعتا حدود نیمی از مصدومان و افراد فوت شده در تصادفات نیز بایستی از بیمه شدگان تأمین اجتماعی باشند و تعداد قابل توجهی از پرونده های بازماندگان و ازکارافتادگان تأمین اجتماعی نیز ناشی از حوادث ترافیکی است که عملکرد قابل تحسین پلیس راهور در کاهش تصادفات بر خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی نیز اثرگذار است.

سردار محمدرضا مهماندار، فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این دیدار به تشریح پیشرفت های فنی صورت گرفته در کنترل ترافیک و پیشگیری از حوادث رانندگی پرداخت.

وی توسعه خدمات سازمان های خدمت رسان از جمله سازمان تأمین اجتماعی را از جمله مسائل تأثیرگذار بر ترافیک شهر تهران ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با توسعه خدمات نیاز کمتری به سفرهای درون شهری باشد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code